+420 777 820 405 vera@arev-vyziva.cz

Moje služby

Z

Vyšetření celkového složení těla přístrojem TANITA

 • Tělesná hmotnost
 • Procento tělesného tuku (pro věk 5-99 let)
 • Procento tělesných tekutin v těle
 • Svalová hmota (včetně vnitřních orgánů)
 • Viscerální tuk (tuk v břišní dutině)
 • Hodnocení zdravé úrovně viscerálního tuku
 • Hmotnost kostí (kalcia a minerálů v kostech)
 • Bazální metabolismus = kalorický výdej (BMR)
 • Metabolický věk (v rozmezí 12-99 let)
 • Fyzická kondice (physique rating), somatotyp
Z

Výživové poradenství pro jednotlivce, ale i ve skupinách

Z

Vypracování individuálních výživových plánů a jídelníčků přímo dle potřeb klienta

 • při zdravotních komplikacích
 • při vyšší sportovní zátěži
 • při hubnutí či naopak nabíraní
 • pro těhotné i kojící matky
 • pro všechny, kteří chtějí jednoduše „jen“ zdravě žít a cítit se lépe
Z

Následný monitoring Vašeho stavu po předání výživových plánů

 • pravidelné kontroly a konzultace
 • vedení a udržení Vašich stanovených cílů společně
Z

Vypracování nákupního seznamu i pomoc při nákupu potravin

Z

Zajištění biochemických rozborů krve přes Aeskulab Teplice

Z

Sestavení jídelníčku Metabolic Balance

Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu.

 

Z

Prodej výživových doplňků stravy

Ceník služeb

Průběh konzultace

Nejprve Vás uvítám v mých prostorách a představím Vám, co Vás bude čekat.

Po té si Vás zvážím na speciální váze a udělám veškerá měření pro co nejvíce zjištění o Vašem těle, aby už nás nic nerušilo a my se mohli věnovat tomu, proč jste ke mně přišli.

Celou jednu hodinu budu ten den jen pro Vás a budeme se bavit o tom, co je Vaším cílem ke zlepšení Vašich pocitů, které Vás zavedli až k mým dveřím pomocí změny stravování a i mysli.

Na závěr už jen vybereme takovou cestu, aby pro Vás byla co nejpříjemnější.

Uvítání a představení sebe a toho co dělám

Zvážení na váze a měření

l

Vyplnění dotazníku

U

Prostor pro zjištění potřeb

Stanovení Vašich cílů

i

Navržené řešení k dosáhnutí Vašich cílů

Oceňuji lidský přístup

Za první 3 měsíce jsem zhubla 6 kg. Pak to šlo pomaleji, ale pořád to šlo dolů. Celkový váhový úbytek za rok byl téměř 17 kg. Moc bych chtěla poděkovat paní Bittnerové za lidský a profesionální přístup. A každému, kdo chce se sebou něco udělat, tak vřele doporučuji.

Ivana Vlasáková (57 let), prodavačka

-17 kg za 12 měsíců

Bez pomoci bych to nikdy nezvládla

Ujala se mne velmi milá paní konzultantka, která mne přesvědčila, že nikdy není pozdě udělat něco pro své zdraví, že věk je jen číslo. Dostala jsem dietní program, seznam vhodných potravin a za pomoci mé milé konzultantky jsem se do toho dala. Za půl roku mám o 20 kilo méně, cítím se výborně, zdravotní problémy skoro zmizely. Musím však dodat, že bez pomoci bych to nikdy nezvládla.

Jana Rácová (71 let),  bývalá sportovkyně

-23,3 kg za 12 měsíců

Za půl roku jsem zhubla 6,5 kg a cítím se dobře

Za půl roku jsem zhubla 6,5kg a cítím se dobře a určitě budu i nadále pokračovat.Moje hubnutí začalo úpravou stravovacích návyků a jídelníčku. Hubnutí se rozjelo velmi rychle. Věděla jsem, že tentokrát hubnu správně, ubývají mi tuky a přibývá svalová hmota a hydratace. Už po pár dnech jsem se cítila mnohem lépe. Nikdy bych nevěřila, že to dotáhnu až tak daleko. A tímto bych chtěla poděkovat paní Věře Bittnerové, protože ona mě přesvědčila abych do toho šla a tak jí mohu jen vřele doporučit.

Zuzana Hlavová (44 let), obchodnice s módou

-5.2 kg za 3 měsíce

Ujal se mne anděl s mečem plamenným, specialistka na tukový exorcismus

Ujal se mne anděl s mečem plamenným, specialistka na tukový exorcismus. Skvělá postava, v očích odhodlání, vyexpedovat z mé tělesné schránky nečistotu a tkáně, které tam nepatří. Byl jsem si vědom toho, že půjde o těžký a nerovný boj. Sice již téměř zaniklá, ale přesto mužská pýcha (latentní machismus, který má každý mužský zažitý, ať chce nebo ne), proti dominantní, školené a krásné soupeřce, která mi nedá nic zadarmo. Mozek mi vyprodukoval lakonické sdělení: Pokud selžeš, klesneš v očích této amazonky ještě hlouběji, než jsi byl, když jsi vzal za kliku od její komnaty. Vymítání tukového ďábla trvalo rok. Kličkoval jsem, veden mnoha vlivy, které nesloužily záměru, co jsem mohl, ale planoucí meč potravní poradkyně ťal vždy do živého. Okrájel jsem s pomocí jejího meče 20 kg čisté váhy…Odpovídám po pravdě: Zbavil jsem se závaží, které mne dostředivě tisklo k zemskému jádru a stoupám k metafyzickým a patafyzickým výšinám jako svobodnější bytost. Je totiž odsud lepší rozhled nad blbostí, jež se vůkol rozprostřela po kraji.

Věnováno Věře Bittnerové.

Eduard Vacek (71 let),  spisovatel

-19,5 kg za 12 měsíců

Vrátilo se mi sebevědomí

Při první návštěvě jsem se s mou poradkyní, paní Bittnerovou, shodly na tom, že se pokusíme, abych shodila 15 kg. Musím přiznat, že jsem si to neuměla ani představit. Upravila mi jídelníček a já přidala více pohybu. Po 2 měsících, a asi 5 kilogramech, se ke mě přidala i kolegyně z práce. Oběma se nám podařilo zhubnout 17 kg a stále se snažíme pokračovat v novém stylu života. Shodly jsme se na tom, že finance vynaložené za tento program byla naše nejlepší investice za posledních 10 let. Bez podpory výživové specialistky bych to nezvládla. Musím touto cestou poděkovat mé výživové poradkyni, paní Bittnerové za skvělý přístup, trpělivost a milé jednání. Vrátilo se mi sebevědomí a po zdravotní stránce se cítím mnohem lépe. Dnes chodíme s manželem na túry, plavat a jezdím na rotopedu.

Kristína Vašáková (60 let), prodavačka

-18,4 kg za 12 měsíců 

Život se mi zdá mnohem lehčí

Můj příběh začal asi před pěti či šesti lety, kdy jsem se pokoušel zhubnout. Váha 145 kg, vysoké hodnoty cukru, cholesterolu, kyseliny močové a oteklé nohy. Začal jsem krabičkovou dietou. Za půl roku jsem shodil 20 kg, ale bylo to na úkor hladu. Když jsem přestal držet krabičkovou dietu, kila se začala rychle vracet. Během roku jsem plánoval shodit 30 kilo. Po konzultaci s manželkou jsme se domluvili, že to zkusím a domluvil jsem si termín návštěvy. Po prvním zvážení jsem nevěřil svým očím. Váha 139 kg, ale hlavně… metabolický věk 95 let! Po absolvování krevních testů jsem neváhal a domluvil si na rok spolupráci s výživovou specialistkou paní Věrou Bittnerovou. Cíl zněl jasně: shodit 30 kg. Rok utekl jako voda. Dnes mám 109 kg a život se mi zdá mnohem lehčí. 30 kilo je prostě 30 kilo. Po posledních testech všechny hodnoty pod maximální hranicí. Zkrátka úžasné. Změna stravy a pohybová aktivita 4x týdně hodina je na pořadu dne. Díky pomoci výživové specialistky paní Věry Bittnerové je dnes vše mnohem jednodušší.

Roman Cirman (54 let), svářeč

-32,3 kg za 12 měsíců

Cítím se skvěle, a ještě jsem se zbavil cukrovky typu B

Vždy jsem hodně pracoval a posledních pár let jsem zapomněl koukat na sebe, a když jsem se jednou podíval, měl jsem 130 kg. Bylo mi 50 let a myslel jsem si, že jsem už starý na to, začít s hubnutím. Chvilku jsem se přemlouval, ale pak jsem se rozhodl a navštívil výživovou poradkyni, paní Věru Bittnerovou. Ta mi vysvětlila, že člověk je tak starý, jak se zrovna cítí a že na začátek čehokoliv není nikdy pozdě. Pomohla mi se orientovat, jak se o sebe starat, co jíst, co dělat a jak začít lépe žít. Za 5 měsíců jsem měl dole 30 kg a už rok si váhu udržuji. Cítím se skvěle, a ještě jsem se zbavil cukrovky typu B. Jsem velmi rád, že jsem se rozhodl pro sebe něco udělat a že jsem navštívil zrovna paní Věrku, se kterou jsem i nadále v kontaktu 🙂

Pavel Novák (52 let), podnikatel

-30 kg za 5 měsíců