+420 777 820 405 vera@arev-vyziva.cz

Můj příběh

    Když se nad tím tak zamyslím, tak už od dětství jsem se v tomhle směru vyvíjela jinak než moji sourozenci. Měla jsem problém s jídlem takový, že jsem raději často ani nejedla, protože jsem do sebe nechtěla „cpát“ jídla, která mě akorát zatěžovala a nedělala mi dobře. Postupem času jsem zjistila, že to není zrovna ten správný směr, jak se udržet silná a zdravá, a začala jsem se zajímat o zdravý životní styl jako takový. Začala jsem si vybírat potraviny, které do sebe dám a zjišťovat, jaké následky to bude mít a jak se budu cítit. Počítala jsem si každé sousto a hlídala se možná až nezdravě, ale já potřebovala zjistit, jaké výsledky mi to přinese. Začala jsem sportovat, běhat a překonávat sama sebe. Uvědomila jsem si, že to není jen o pohybu, stravě, pitném režimu, ale i o hlavě. A tak začalo mé vzdělávání se ve světě zdravé výživy.

    Začala jsem skládat gramážové jídelníčky podle svých znalostí i ostatním a zjistila jsem, že je to práce, která mě baví a naplňuje, a tak jsem se chtěla dále vzdělávat a zlepšovat se v tomto oboru, byť můj původní byl ve světě financí. Uvědomila jsem si, že právě výživa je mým posláním… cesta, kterou Vám chci ukazovat dlouhodobě, aby Vás naučila, jak se správně a zdravě stravovat i v tomhle nepřeberném množství chemicky zpracovaných potravin, které škodí našemu zdraví.

    Na této práci miluji, když vidím, že má smysl a to doslova vidím, každým dnem, kdy se mi přicházející klienti mění před očima. Zase mají svou jiskru a dech života, nemluvě o zlepšení zdravotního stavu! Ze své praxe jsem pomohla svým klientům zhubnout již více jak 1000 kg a jsem za to opravdu ráda. Jsem ráda, když člověku pomůžu otevřít oči, aby si sám uvědomil, v jakém světě to dnes žijeme a že není jednoduché se v tom vyznat. Proto tu jsem, vždy připravena pro Vás. Baví mě práce s lidmi a těší mě, že mají stejný zájem jako já a to je pečovat o to nejcennější, co v životě máme, což je naše ZDRAVÍ.

    Ve volném čase se věnuji svým dětem, takže o zábavu mám opravdu postaráno každý den, ale nezapomínám ani sebe. Ráda sportuji – běhám, plavu, lyžuji, jezdím na kole a bruslích, fitness, miluji horskou turistiku – pro mě je to ten nejlepší odpočinek a taky zpívám v kapele. Mám ráda teplo, takže sauna musí být klidně i v létě a samozřejmě se ráda vzdělávám v oblasti výživy.

Věra Bittnerová

Vzdělání

  • Nutris a.s.: Sportovní výživa – Ing. Ivan Mach, CSc.​
  • Nutris a.s.: Výživa při  prediabetu a diabetu – Ing. Ivan Mach, CSc.
  • SUNKINS Academy – Kardiovaskulární systém
  • SUNKINS Academy – Endokrinní poruchy
  • SUNKINS Academy – Metabolický syndrom
  • SUNKINS Academy – Těhotné a kojící ženy
  • SUNKINS Academy – Imunita, alergie, respiro
  • SUNKINS a.s. – Praha – specialista v nutriční typologii (RNDr. Petr Fořt, CSc.)
  • IZZS Nutricentrum – akreditovaný kurz výživového poradce (Praha)
  • Metabolic Balance – Certifikační kurz poradce

Napsáno v médiích

Rozhovor v Teplickém deníku najdete ZDE